درباره ما

 نام عطاری همیشه بهار از اسم گل زیبای همیشه بهارالهام گرفته شده است که در طب سنتی و عطاری بعنوان گلی پر از خواص دارویی بوده و پایه بسیاری از درمانهاست .

سردر

عطاری همیشه بهار به همت خانم تقی پور در سال 1392 آغاز بکار کرده است. ایشان دوره های مختلف و معتبر در زمینه طب سنتی ، شناخت ، فرآوری و ساخت گیاهان دارویی گذرانده و مدارک آنرا که شامل :

گواهینامه بین المللی معادل دکترای طب سنتی گرایش گیاهی از کانادا

گواهینامه بین المللی کاربران گیاهان دارویی ، گواهینامه بین المللی فروشندگان گیاهان دارویی و گواهینامه بین المللی اسانس درمانی از مشهد مقدس

گواهینامه آموزش مقدماتی ، آموزش متوسطه و آموزش پیشرفته طب سنتی از دانشگاه تهران و نماینده کانون طب سنتی دانشگاه تهران در استان خوزستان

گواهینامه مشاوران گیاهان دارویی ، گواهینامه کاربران گیاهان دارویی ، گواهینامه بهره برداران گیاهان دارویی از جهاد کشاورزی و اتحادیه گیاهان دارویی مشهد مقدس

گواهینامه دوره عملی حجامت ، گواهینامه مربیگری ماساژ ،  گواهینامه ماساژ تایلندی از موسسه دانش یوگا و گواهینامه ماساژ سوئدی از موسسه ماساژ ایرانیان  را اخذ کرده اند.

حال با تکیه بر دانش ، مطالعه ، تحقیق و مشاوره با اساتید برجسته و بزرگ طب سنتی محصولات گیاهی و اثربخش گردآوری نموده اند که کارایی و تاثیر آن کاملا مورد مطالعه قرار گرفته و اثبات شده است .

در کنار این محصولات ، عرقیات سنتی با کاربرد های مختلف که در خانه ما ایرانیها جایگاه خاص خود را دارد و همچنین ادویه جات معطر که هم خواص دارویی و هم طمع دهندگی دارند عرضه میگردد.

نمای داخل

هدف از راه اندازی عطاری همیشه بهار نمایش گیاهان طبیعت ، آشنایی با خواص و مصرف صحیح آنها برای حفظ ، تداوم سلامتی و درمان بیماریها درکنار مقرون به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی است.

خبر خوب دیگر این است که اولین آموزشگاه گیاهان دارویی و طب سنتی با نام طب کهن  زیر نظر و با ارایه مجوز بین المللی سازمان فنی حرفه ای با همت و پشتکار خانم تقی پور در استان خوزستان راه اندازی شد. با تاسیس این آموزشگاه ضمن تعلیم به علاقمندان و ارایه مدارک معتبر و بین المللی ؛ ایشان از مسافرت یا مراجعه به آموزشگاههای استانهای دیگر برای داشتن مدارک معتبر بی نیاز خواهند بود.

دوستان و همراهان گرامی علاقمند به فراگیری دوره های گیاهان دارویی ، شناخت و بهره برداری، کاربری و فروشندگی گیاهان دارویی ؛ کرم سازی و رشته های مرتبط می توانند با ما تماس حاصل فرمایند.

بازخوردها