چاق شدن سریع صورت با این تکنیک های جادویی

چاق شدن سریع صورت با این تکنیک های جادویی
یکی از نکاتی که شاید بسیاری از ما ساده از کنار آن می‌گذریم نوشیدن آب در طول روز است. برخی از ما به خیال آنکه روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای می‌نوشیم تصور می‌کنیم که آب مورد نیاز بدن‌مان را نیز دریافت کرده​ایم درحالی که هیچ یک از مایعات جای آب را نمیگیرد.

چاق شدن سریع صورت با این تکنیک های جادویی

یکی از نکاتی که شاید بسیاری از ما ساده از کنار آن می‌گذریم نوشیدن آب در طول روز است. برخی از ما به خیال آنکه روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای می‌نوشیم تصور می‌کنیم که آب مورد نیاز بدن‌مان را نیز دریافت کرده​ایم درحالی که هیچ یک از مایعات و نوشیدنی‌ها نمی‌تواند جای آب را بگیرد و اثر معجزه‌گری که آب روی پوست و چاقی صورت دارد را جبران کند.

نوشیدن آب به ویژه در شرایطی که مشغول تمرینات ورزشی و بدنسازی هستید بیشتر معنا پیدا می‌کند چون معمولا مردان و زنانی که تمرینات ورزشی پیوسته و منظمی دارند با لاغری صورت مواجه می‌شوند و بعد از مدتی احساس می‌کنند که زیبایی اولیه صورت‌شان از بین رفته است. در حالی که نوشیدن مقدار مناسب آب می‌تواند آب میان بافتی سلول‌های صورت را تامین و به این ترتیب به چاق‌تر شدن صورت و پرحجم شدن عضلات آن کمک کند.

ورزش برای چاق شدن سریع صورت

روی صندلی بنشینید و روی عضلات صورت تمرکز کنید. سپس لب‌ها را تا جایی که می‌توانید جمع کنید و آن را به مدت ۵ ثانیه در همین حالت نگه دارید سپس بدون آنکه لب‌هایتان از هم باز شود و دندان‌هایتان دیده شود لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید. لب‌ها را به مدت ۵ ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را ۱۵ بار تکرار کنید.

بعد از اجرای پانزدهمین حرکت خواهید دید که عضلات صورت‌تان احساس خستگی می‌کنند. این به شرطی است که حرکات را به درستی و با تمرکز انجام داده باشید. خستگی عضلات صورت بهترین نشانه برای بهبود خونرسانی و جریان گردش خون به سلول‌های صورت است. اجرای این تکنیک هر روز به مدت ۲۰ دقیقه به شما کمک می‌کند تا عضلات ورزیده و پرتری داشته باشید.

سومین تمرین مرتبط با بخش گونه صورت هم واقعا ساده است. انگشت اشاره و انگشت وسط دست را بر رویگونه قرار دهید و به آهستگی و خیلی آرام به صورت دایره‌ای ماهیچه‌ها را ماساژ دهید. این عمل باعث تحریک ماهیچه‌ها خواهد شد و باعث می‌شود تا حجم آنها افزایش یافته و صورت شما پر و تپل‌تر شود.

در ضمن اگر روزی سه تا قرص مخمر جو یا دلستر بخورید صورت‌تان تپل شده و برای بدن هیچ ضرری نداره و بدن چاق نمی‌شود. راه ساده و بی‌دردسر چاق شدن صورت مصرف روزانه ۵۰ گرم از مغزهاست مثل تخمه آفتابگردان، بادام، پسته فندق، و غیره.
جوانه گندم و شیره خرما و انجیر و سرلاک و توت و خوردن آب زیاد صورت رو پر می‌کند. شبا که موقع خوابیدن زیر سرتان پایین باشد و بالشت‌تان خیلی بالا نباشد.

روغن خراطین همیشه بهار نیز بصورت موضعی برای چاق شدن صورت مفید است.

نظرات
    ارسال نظر