درمان گیاهی فیبروم (میوم رحمی ) با داروهای گیاهی حاوی پروژسترون

درمان گیاهی فیبروم (میوم رحمی ) با داروهای گیاهی حاوی پروژسترون
برای نخستین بار هورمون جنسی پروژسترون در گیاهان کشف شد . تا کنون فکر می شد هورمون زنانه پروژسترون فقط در حیوانات و انسانها وجود دارد . هورمون پروژسترون از تخمدان ها ترشح می شود و رحم را برای لانه گذاری تخم و حاملگی اماده می کند .

برای نخستین بار هورمون جنسی پروژسترون در گیاهان کشف شد . تا کنون فکر می شد هورمون زنانه پروژسترون فقط در حیوانات و انسانها وجود دارد . هورمون پروژسترون از تخمدان ها ترشح می شود و رحم را برای لانه گذاری تخم و حاملگی اماده می کند . در درمان میوم رحمی ما از هورمون پروژسترون استفاده می کنیم . برای اولین بار دانشمندان موفق به کشف هورمونی مشابه با هورمون پروژسترون در برگ های درخت گردو شدند .

درمان گیاهی فیبروم رحمی با برگ گردو
برای ایجاد اثرات درمانی برگ گردو نباید جوشانده شود می توانید ۵ گرم انرا در اب ریخته و بگذارید مدت ۱۲ ساعت بماند و یا در مخلوط کن ۵ گرم برگ گردو را با یک لیوان اب مخلوط کرده و در ۲۴ ساعت نصف تا دو سوم انرا با کمی قند میل کنید این کار را از روز پاک شدن یا ۵ روز بعد از شروع قاعدگی تا ۲۵ روز انجام دهید
توصیه می شود برای درمان بهتر میوم رحمی دو روز مانده به قاعدگی خورش فسنجان هم بخورید
زیاد از داروی برگ گردو نباید استفاده کرد زیرا اثرات طولانی مدت ان بر روی کبد بد است یک دوره درمانی سه ماه کافی است در موقع استفاده از برگ گردو ممکن است قند شما کاهش بیابد به این دلیل انرا با کمی نبات میل کنید
توجه زاج سفید و خرگوشک هیچ اثری برای درمان فیبروم ندارند و از زاج سفید در قدیم و طب سنتی برای تنگ کردن واژن زنانی که چندین بار زایمان کرده اند استفاده میشده است

خواص درمانی برگ درخت گردو:
برگ درخت گردو ۲ گرم ، به مدت ۲۰ دقیقه دم کرده و روزی ۳ فنجان به مدت ۱۴ روز میل کنید .
 نکات مهم :
۱- نباید ۲۰ دقیقه بجوشانید ، باید مثل چای دم کنید .
۲- دمکرده برگ گردو قند خون رو پایین می آورد پس باید شیرینی جات (ترجیحا طبیعی) میل کنید تا دچار مشکل نشوید .
۳- از تغییر رنگ و بوی ادرار و مدفوعتان تعجب نکنید .
این نوشیدنی سموم رو از بدن دفع میکند و بدلیل پاکسازی بدن رنگ و بوی ادرار و مدفوع تغییر میکند .
خواص دیگر دمکرده برگ گردو:
دفع سموم و پاکسازی بدن
درمان نقرس
درمان بیماریهای مفصلی
پایین آورنده قند خون
درمان انواع بیماریهای پوستی

خواص دیگر برگ گردو:
درمان ورم روده و معده: ۱۵ تا ۲۰ گرم برگ گردو را به مدت ده دقیقه در یک لیتر آب جوش دم کنید، برای ورم معده و روده به به عنوان کرم کش ۳ فنجان در روز از این دم کرده را بنوشید.
درمان خستگی و ورم : دم کرده ۵۰ گرم برگ گردو در یک لیتر آب را در آب وان بریزید این حمام آرام بخش خستگی است و ورم را بر طرف می کند همچنین در مورد مداوای سرمازدگی و بیماریهای پوستی تجویز می شود.
درمان ورم لثه ولوزه :دم کرده فوق را به میزان حجمش با آب رقیق کنید و آنرا غرغره کنید تا ورم لثه و لوزه شما درمان شود.
درمان کم خونی : جوشانده برگ یا پوست سبزگردو برابر تجویز فوق، درمان کم خونی و ضعف است. ۲۰ تا ۳۰ گرم از پوست سبز گردو یا خشک آن را در یک لیتر آب به مدت یک ربع بجوشانید و صاف کنید و قبل از هر وعده غذا یک فنجان از آن را بنوشید. گردو درمان کننده بیماریهای ریوی است.

بازخوردها
    ارسال نظر